Zmywarki podblatowe

Informacja

Nowe produkty

Zmywarki gastronomiczne podblatowe

Profesjonalna zmywarka gastronomiczna jest niezbędna w każdej kuchni. Nie tylko usprawnia pracę personelu, ale i pozwala zaoszczędzić energię i wodę. Zmywarki przystosowane do pracy w lokalach gastronomicznych cechują się większą wydajnością i skutecznością niż zmywarki przeznaczone do gospodarstw domowych. Pełen cykl mycia naczyń potrafią zrealizować w znacznie krótszym czasie, a wysoka temperatura mycia i funkcja wyparzania naczyń sprawia, że są one idealnie czyste – zmywarki te usuwają zarówno zabrudzenia, jak i wszelkie bakterie. Urządzenia przeznaczone do mycia naczyń w profesjonalnych kuchniach dzielą się na zmywarki gastronomiczne podblatowe, zmywarki kapturowe i tunelowe.

Zmywarki podblatowe Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Przeznaczenie zmywarek gastronomicznych podblatowych

Zmywarki gastronomiczne podblatowe, ładowane od przodu, świetnie sprawdzają się w małych i ewentualnie, średnich lokalach. Umieszczenie urządzenia pod blatem kuchennym pozwala zaoszczędzić miejsce, co jest szczególnie wskazane w niewielkich kuchniach. Zmywarki przystosowane do zmywania naczyń i garnków zawsze posiadają funkcję wyparzania, która zapewnia idealną czystość sprzętu. Zmywarki podblatowe do szkła posiadają słabszy strumień wody, dzięki czemu kruchym naczyniom nie grozi zniszczenie podczas mycia.

Uniwersalne zmywarki gastronomiczne podblatowe nadają się do mycia wszelkiego rodzaju naczyń. Standardowo posiadają komorę o pojemności 27 lub 18 litrów. Kosz wsadowy ma co do zasady wielkość 50x50 cm lub 45x45 cm, a wysokość wsadu wynosi zwykle 32 cm. W przypadku zmywarek do szkła wysokość umieszczonego w koszu naczynia może wynosić 19 lub 29 cm. Te drugie nadają się również do mycia talerzy, pod warunkiem, że posiadamy odpowiedni kosz. Zmywarki gastronomiczne podblatowe to urządzenia uniwersalne, najczęściej wybierane do małych i średnich lokali. Dla większej wygody użytkowania można je umieścić nie tylko pod blatem kuchennym, ale i na podstawach ze stali nierdzewnej, na przykład na wysokości zlewu.