Szafy chłodnicze przeszklone

Informacja

Nowe produkty

Szafy chłodnicze przeszklone

Urządzenia chłodnicze są niezbędnym elementem wyposażenia profesjonalnej kuchni, baru czy pubu. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo szeroki wybór szaf i witryn chłodniczych o różnej pojemności, odpowiednich do przechowywania szybko psujących się produktów i do ekspozycji asortymentu. Umożliwiają utrzymanie obniżonej w zróżnicowanym zakresie temperatur. Szafy chłodnicze przeszklone znajdują zastosowanie przede wszystkim w sklepach spożywczych, świetnie sprawdzają się również w kuchniach restauracji i w barach, usprawniając pracę personelu, ale i pozwalając zaoszczędzić energię elektryczną dzięki możliwości odnalezienia potrzebnego produktu bez konieczności otwierania drzwi szafy.

Szafy chłodnicze przeszklone W tej kategorii nie ma produktów.

Rodzaje szaf chłodniczych przeszklonych

Szafy chłodnicze przeszklone, w zależności od potrzeb i możliwości lokalu, mogą być urządzeniami wolnostojącymi lub podblatowymi, umieszczonymi w zabudowie. Te drugie znajdują zastosowanie przede wszystkim w barach – umieszczone pod ladą mieszczą wszystkie niezbędne w tym miejscu produkty. Duże szafy chłodnicze sprawdzają się doskonale do ekspozycji asortymentu, głównie napojów – stosowane są przede wszystkim w barach i pubach, doskonale zdają egzamin również w restauracjach czy stołówkach. Szafy chłodnicze przeszklone świetnie nadają się również do przechowywania półproduktów w kuchniach restauracyjnych – widoczność produktów usprawnia pracę kucharzy, wpływa na oszczędność energii elektrycznej zużywanej podczas poszukiwania produktów, a także pozwala na bieżąco kontrolować stan zaopatrzenia.

W zależności od przeznaczenia szafy – służącej do przechowywania żywności bądź butelkowanych napojów – polecamy urządzenia o różnej mocy i różnym zakresie temperatur. Szafy chłodnicze przeszklone zbudowane są z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu cechują się dużą wytrzymałością. Uniwersalny design pozwala na wkomponowanie szafy w każde otoczenie, bez względu na styl i aranżację wnętrza.