Hurtownia

Informacja

Nowe produkty

Wyposażenie hurtowni gastronomicznych

Firma Gastor posiada ponad 10-letnie doświadczenie w dystrybucji profesjonalnego sprzętu do lokali gastronomicznych. Zaopatrujemy lokale gastronomiczne w całym kraju – najwyższa jakość towaru, szeroki wybór asortymentu i profesjonalna obsługa sprawiły, że zyskaliśmy sobie grono stałych, zadowolonych klientów. W ofercie posiadamy pełne wyposażenie gastronomii – od naczyń, noży i garnków po urządzenia chłodnicze.

Wysoka jakość produktów

Nasz sklep i hurtownia znajdują się w Olsztynie. Zaopatrujemy jednak nie tylko województwo warmińsko-mazurskie – nasza oferta przyciąga przedsiębiorców z całego kraju. Najlepsze ceny zarówno detaliczne, jak i hurtowe sprawiają, że jesteśmy bezkonkurencyjni. Zamówienia można składać zarówno w naszym sklepie internetowym, jak i telefonicznie. Gwarantujemy ekspresową dostawę towaru – 90% zamówień trafia do Państwa już następnego dnia. Możemy też zapewnić naszym klientom najniższe ceny – jeśli znajdą Państwo ten sam przedmiot w innym sklepie lub hurtowni w niższej cenie niż oferowana przez nas, my obniżymy naszą cenę.

Hurtownia W tej kategorii nie ma produktów.

Oferta hurtowni gastronomicznej w Olsztynie

Hurtownia gastronomiczna Gastor w Olsztynie posiada szeroki wachlarz sprzętu i akcesoriów niezbędnych do prowadzenia lokalu gastronomicznego. Znajdą u nas Państwo:

- pełne wyposażenie baru,
- zastawę stołową i barową,
- meble restauracyjne i hotelowe,
- odzież dla kucharzy,
- przybory kuchenne, noże, naczynia i garnki,
- środki czystości,
- urządzenia chłodnicze i kostkarki,
- wszelkie niezbędne urządzenia kuchenne – piece, zmywarki, maszynki do mięsa, miksery, piły do kości, szatkownice i wiele, wiele innych.