Catering

Katalog

Włączone filtry:

Informacja

Nowe produkty

Wyposażenie cateringów

Oferowany przez nasz sklep sprzęt cateringowy pochodzi od renomowanych, uznawanych na całym świecie producentów. Cechuje go najwyższa jakość, wykonanie z najlepszych materiałów, doskonała konstrukcja z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Są solidne, łatwe w utrzymaniu czystości i estetycznie wykonane. W naszej ofercie posiadamy:


- pojemniki gn różnej pojemności – stalowe, aluminiowe, poliwęglanowe i polipropylenowe, wraz z wszelkimi niezbędnymi akcesoriami,
- blachy i ruszty,
- kociołki elektryczne i podgrzewacze gastronomiczne,
- pojemniki magazynowe,
- pojemniki i torby termoizolacyjne, niezastąpione przy przewożeniu żywności i estetycznie wykonane,
- wózki transportowe,
- składane regały,
- pakowarki próżniowe – komorowe i listwowe oraz worki,
- zaparzacze do kawy i herbaty,
- różnej wielkości termosy,
- wszelkie niezbędne akcesoria służące do przygotowywania i serwowania dań i napojów.

Catering Jest 15 produktów.

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów

Zalety naszego wyposażenia cateringów

Oferowany przez nas szeroki wachlarz sprzętu cateringowego spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. U nas doposażą Państwo swoją firmę, ale i kupią wszelkie sprzęty niezbędne do rozpoczęcia działalności. Wszystkie akcesoria są trwałe i niezawodne – nasz sprzęt cateringowy służy klientom przez długie lata z powodzeniem prowadzonego biznesu.

Znajdujący się w naszej ofercie sprzęt cateringowy doskonale sprawdza się na różnego typu przyjęciach, imprezach, bankietach, ale i w profesjonalnej, restauracyjnej kuchni. Pozwalają szybko i sprawnie przygotować rozmaite dania, przekąski i desery, utrzymać odpowiednią temperaturę potraw i napojów. Umożliwiają wygodne i bezpieczne transportowanie żywności i serwowanie zawsze świeżych posiłków – zarówno ciepłych, jak i zimnych. Profesjonalny sprzęt cateringowy i gastronomiczny oferowany przez nasz sklep internetowy daje gwarancję dobrze zainwestowanych pieniędzy. Co więcej, możemy zapewnić, że proponowane przez nas ceny są najniższe na rynku – jeśli znajdą Państwo ten sam produkt w niższej cenie, my dostosujemy naszą.