Odzież gastronomiczna

Katalog

Informacja

Nowe produkty

Odzież gastronomiczna

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą profesjonalnych strojów dla szefa kuchni, pracowników kuchni i nie tylko. Nasz wybór mundurów gastronomicznych dla personelu kuchennego obejmuje marynarki dla kucharzy, bluzy, tuniki, spodnie i nakrycia głowy.

Posiadamy również szeroki wybór fartuchów, w tym klasyczny fartuch zawieszany na szyi, zapaskę oraz wybór fartuchów wodoodpornych i jednorazowego użytku. Odzież gastronomiczna znajdująca się w ofercie naszego sklepu może zostać zgodnie z Państwa preferencjami spersonalizowana poprzez umieszczenie haftu z nazwą firmy bądź nazwiskami członków personelu.

Odzież gastronomiczna W tej kategorii nie ma produktów.

Wymagania dotyczące odzieży gastronomicznej

Dostarczenie członkom załogi specjalnej, bezpiecznej odzieży roboczej jest obowiązkiem pracodawcy. Odzież gastronomiczna musi być dostosowana do warunków, w jakich odbywa się praca w kuchni – ma za zadanie maksymalnie chronić kucharzy przed urazami czy poparzeniami, być trwała i wodoodporna, a jednocześnie idealnie dopasowana, aby nie krępować ruchów i zapewnić pełen komfort pracy. Odzież gastronomiczna produkowana jest z materiałów odpornych na oddziaływanie wilgoci i wysokich temperatur, a przy tym umożliwia oddychanie skóry.

Fartuchy, bluzy i spodnie przeznaczone dla kucharzy posiadają praktyczne kieszenie oraz regulację zapięcia, aby maksymalnie dostosować się do sylwetki pracownika. Nie tylko chronią kucharza, ale także przygotowywane potrawy – uniemożliwiają przedostawanie się do dań nici ze zwykłej odzieży oraz włosów. Odzież gastronomiczna zapewnia nie tylko wygodę i bezpieczeństwo pracy, ale i estetyczny, profesjonalny wygląd personelu. Duży wybór wzorów i kolorów oferowanej przez Gastor odzieży umożliwia maksymalne dopasowanie strojów do potrzeb i gustu szefa restauracji i załogi kuchni. Dodatkowo oferujemy personalizację zamówionej odzieży – istnieje możliwość wykonania estetycznego haftu zgodnie z życzeniem klienta.