Meble ze stali nierdzewnej

Informacja

Nowe produkty

Meble ze stali nierdzewnej

W sklepie Gastor znajdą Państwo szeroką ofertę mebli ze stali nierdzewnej – stołów do pracy, umywalek, szafek, regałów czy półek. Nasz asortyment pozwala w pełni umeblować profesjonalną kuchnię. Dlaczego stal nierdzewna? Meble ze stali nierdzewnej to najlepszy wybór do kuchni – są solidne, estetyczne, funkcjonalne i higieniczne. Nasz sklep online oferuje błyskawiczną wysyłkę zamówionych produktów – już na następny dzień po zamówienia meble dotrą pod wskazany adres.

Profesjonalna kuchnia jest miejscem, w którym kumulują się liczne niekorzystne dla sprzętów warunki i czynniki – wysoka temperatura, wilgoć, zabrudzenia i zanieczyszczenia powstające nieuchronnie w czasie przygotowywania dań. Dlatego meble kuchenne w kuchniach lokali gastronomicznych powinny być szczególnie trwałe i niezawodne – takie właśnie są oferowane przez nasz sklep online meble ze stali nierdzewnej. Przystosowane są do tego, aby służyć w niepogorszonym stanie przez długie lata, a do tego charakteryzują się pełną funkcjonalnością i estetyką wykonania. Meble ze stali nierdzewnej stworzone do profesjonalnych kuchni są, co więcej, w pełni bezpieczne – nie tylko w żaden sposób nie wchodzą w reakcje z żywnością, ale i skonstruowane są tak, aby zminimalizować ryzyko wypadku przy pracy.

Meble ze stali nierdzewnej Jest 45 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 45 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 45 elementów

Gastronomiczne meble ze stali nierdzewnej – charakterystyka produktów

Meble ze stali nierdzewnej mogą służyć przez wiele lat, pomimo tak licznych w profesjonalnej kuchni negatywnych czynników, dzięki swoim właściwościom. Są to produkty odporne na korozję ze strony czynników zewnętrznych, w tym kwasów. Nierdzewność używanej do wyrobu mebli kuchennych stali uzyskuje się poprzez wprowadzenie do niej dodatkowych stopów – zazwyczaj chromu i molibdenu. Skutkiem jest utworzenie na powierzchni powłoki tlenku chromu, który ma zdolność odbudowywania swojej struktury poprzez uzupełnienie ubytku tego tlenku.

Gastronomiczne meble ze stali nierdzewnej są też łatwe w utrzymaniu czystości. W przeciwieństwie do używanych w produkcji zwykłych mebli kuchennych drewna czy płyty meblowej nie pochłaniają zapachów czy wilgoci i odporne są na powstawanie wgnieceń, czy ubytków, w których mogą gromadzić się zanieczyszczenia i bakterie. Meble ze stali nierdzewnej przeznaczone do profesjonalnych kuchni są tak zaprojektowane, aby ich czyszczenie było jak najprostsze – do minimum ograniczono ilość trudno dostępnych zakamarków. Producenci nowoczesnych mebli dbają nie tylko o funkcjonalność, ale i estetykę wykonania – lśniący połysk i przemyślane linie zapewniają elegancki wygląd kuchni, w której po prostu chce się przebywać.